Otázka:
Nahrávání žabek ve Foley
Charles
2015-05-09 04:21:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jak vy lidé zaznamenávají flip flop kroky ve foley? Obvyklá technika pro jiné druhy obuvi nefunguje kvůli interakci boty s nohou a podlahou. Děkujeme za jakoukoli pomoc!

Ahoj Charlesi, skvělá otázka. Vzpomínám si, že jsem viděl video Soundworks o „sociální síti“ a zahrnovalo nějaké rozhovory o žabkách (běžel na nich Mark Zuckerberg. Byl to vertikální žabky a režisér chtěl, aby to bylo divákovi zřejmé. I Budu hledat odkaz (nyní kn mobiel)
http://soundworkscollection.com/videos/socialnetworkpanel Někde v tomto videu mluví o žabkách, doufají, že to pomůže
Jeden odpovědět:
sprotnik
2015-09-28 23:45:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Musel jsem jednou udělat klopné kroky, a bylo to docela obtížné. Měl jsem po betonu čtvercovou plochu asi 50 cm x 50 cm z betonu (malý povrch). triky, které jsem použil pro kroky, Foley nefungoval ... jediná rada, kterou vám mohu říci, je jednoduše si nasadit sluchátka, zavřít oči a začít chodit (nebo jaký pohyb kdy potřebujete) hledat zvuk, který potřebujete. Pamatuji si, že jsem musel trochu tlačit prsty na nohou, aby mít zvuk „flip flop“ a moje pohyby byly všechno kromě chůze. LOLI zjistila, že flip flop funguje lépe, pokud je velikost větší než vaše noha (jen o jednu velikost)

užijte si foley !!Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...